Atribuită Cumpărare directă

Mentenanta anuala si reparatii pentru statia de aer comprimat medical

Număr anunț
DA25907684
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
MED IND ENGINEERING S.R.L. (CUI 40345238)
Cod CPV
50531300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.856 RON
Valoare atribuită
11.856 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.856 RON

din 11.856 RON estimat