Atribuită
Cumpărare directă
ROLE BUCATARIE REGINA XXL(2+1)(5BUC/BAX) 5SET X 10.0000 SACI MENAJ 35L OTI (15BUC/ROLA)(30BUC/BAX) 6BUC X 2.4369 HARTIE IGIENICA OTI(6BUC/SET) 2SET X 7.7310 DUCK AQUA(1+1) 10 SET X 5.6302 CLIN GEAM 4,5L 1BUC X 20.0840 BREF WC 700ML 6BUC X 5.2100 ALCOOL SANITAR MONA 500ML(6) 6BUC X 6.6386 DEZINFECTANT EFEKT 1,25L(11) 6BUC X 10.8403
- Număr anunț
- DA25895481
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC VASILE DEAC VATRA DORNEI (CUI 4604930)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 292,59 RON
- Valoare atribuită
- 292,59 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.