Atribuită Cumpărare directă

Glet super rigips, Spaclu, Biti, Plasa fibra, Cutter, Banda rigips, glet CT126, Gletiera, Banda izoliera, Lame cutter, Smilgher, Amorsa, Trafalet, Var lavabil, Autofiletante, Ciment, Pinza flex, Manusi protectie, Dibluri, Var hidratat, lacat, vopsea, diluant, pensula, lopata, sapa, cozi unelte, manusi pentru reabilitare vestiare la terenul de sport Vadu Pasii

Număr anunț
DA25894092
Autoritate contractantă
Comuna Vadu Pasii (CUI 4385538)
Furnizor / câștigător
GRAMA VULTURUL S.R.L. (CUI 2810330)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat