Atribuită Cumpărare directă

Lavete bumbac 10buc/set 40*40cm NUMAR DE REFERINTA: 00014519 PRET DE CATALOG: 7,25 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: set COD SI DENUMIRE CPV: 39831240-0 Produse de curatenie (Rev.2) DESCRIERE: Lavete bumbac 10buc/set, 40x40 cm

Număr anunț
DA25911921
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130,50 RON
Valoare atribuită
130,50 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130,50 RON

din 130,50 RON estimat