Atribuită Cumpărare directă

132203 - Pachet sticlarie de laborator conform oferta 132203, ce include: 041.01.060 - Palnii ISOLAB cu coada scurta, realizate din sticla borosilicata 3.3, Ø 60 mm, 10 buc - 125.82 lei/pk - 1 pk - total 125.82 lei 081.04.060 - Vase Petri aseptice ISOLAB cu grila, 60*15 mm, 500 buc Prevazute cu grila pentru identificarea contaminarii pe cm - 206.94 lei/pk - 1 pk - 206.94 lei 3233050.250 - Pipete Pasteur Marienfeld, fara dop, 230 mm, 250 buc - 108.23 lei/pk - 2 pk - total 216.46 lei 021.01.025.001 - Pipeta gradata ISOLAB, 25 mL, clasa AS, material sticla, 1 buc. Cu certificat de lot - 26.94 lei/buc - 4 buc - total 107.76 lei TOTAL 656.98 le

Număr anunț
DA25898658
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bistrita-Nasaud (CUI 4347801)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
656,98 RON
Valoare atribuită
656,98 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

656,98 RON

din 656,98 RON estimat