Atribuită Cumpărare directă

Conform descrierii. Termen de valabilitate: 10.09.2021. Acceptul Autoritatii Contractante tine loc de comanda ferma

Număr anunț
DA25904707
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR VASLUI (CUI 7160122)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
Cod CPV
33694000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.639,84 RON
Valoare atribuită
2.639,84 RON
Data publicării
03.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.639,84 RON

din 2.639,84 RON estimat