Atribuită Cumpărare directă

Furnizare si montaj echipamente pentru parcuri de joaca, in localitatea Carani Com. Sanandrei

Număr anunț
DA25890606
Autoritate contractantă
COMUNA SINANDREI (PRIMARIA COMUNEI SINANDREI, JUD. TIMIS) (CUI 5390656)
Furnizor / câștigător
PALULOUT FIT S.R.L. (CUI 41027313)
Cod CPV
37535200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.500 RON
Valoare atribuită
48.500 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.500 RON

din 48.500 RON estimat