Atribuită
Cumpărare directă
Pachet conform anunt ADV1155535 1 Hard disk Surveillance 2TB 64MB Seagate ST2000VX007 5900 RPM 2 234 468 2 Hard disk Surveillance 4TB 64MB Seagate ST4000VX007 5900RPM 2 431 862 3 DIMM ZEPPELIN DDR3/1600 4GB (dual channel) ZE-DDR3-4G1600b 6 70 420 4 SYSTEM POWER 9 500W/80PLUS BRONZE POWER SUPPLY be quiet! BN246 10 262 2620
- Număr anunț
- DA25904308
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA TIMISOARA (CUI 4250638)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30237200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.370 RON
- Valoare atribuită
- 4.370 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.