Atribuită
Cumpărare directă
Rasina acrilica autopolimerizabila indicata pentru reparatii si rebazari pentru protezele totale si partiale. Avantaje: Procesare: autopolimerizare sau polimerizare ''la rece'' Pentru rezultate optime se recomanda polimerizarea la temperatura de 55⁰ C si presiune 2 atmosfere pentru 15 minute Prezentare: Meliodent Repair 1000g + 500ml
- Număr anunț
- DA25906767
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02417 FOCSANI (CUI 4297584)
- Furnizor / câștigător
- DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
- Cod CPV
- 33141800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 237,30 RON
- Valoare atribuită
- 237,30 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.