Atribuită Cumpărare directă

CARBURANT AUTO

Număr anunț
DA25941594
Autoritate contractantă
Ocolul Silvic Cormaia Anies (CUI 16067546)
Furnizor / câștigător
FOREST-GOSEN SRL (CUI 14647954)
Cod CPV
09100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.741,71 RON
Valoare atribuită
5.741,71 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.741,71 RON

din 5.741,71 RON estimat