Atribuită Cumpărare directă

tonere originale pentru comisie admitere 2020

Număr anunț
DA25942301
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR PRAHOVA (CUI 2844588)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
739,94 RON
Valoare atribuită
739,94 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

739,94 RON

din 739,94 RON estimat