Atribuită
Cumpărare directă
1. SURUB DIN 933 6X60 G8.8 ZN - 200BUC - 0.1405 RON/BUC 2. SURUB DIN 933 8X80 G8.8 ZN - 100BUC - 0.352 RON/BUC 3. SURUB DIN 933 8X100 G8.8 ZN - 100BUC - 0.4259 RON/BUC 4. SURUB DIN 933 10X80 G8.8 ZN - 100BUC - 0.5667 RON/BUC 5. SURUB DIN 933 10X100 G8.8 ZN - 100BUC - 0.6857 RON/BUC 6. SURUB DIN 933 16X80 G8.8 ZN - 100BUC - 1.4167 RON/BUC 7. SURUB DIN 933 16X120 G8.8 ZN - 100BUC - 1.987 RON/BUC 8. SURUB DIN 933 18X100 G8.8 ZN - 100BUC - 2.4208 RON/BUC 9. PIULITA DIN 934 8 G8 ZN - 1000BUC - 0.0452 RON/BUC 10. PIULITA DIN 934 10 G8 ZN - 200BUC - 0.0963 RON/BUC 11. PIULITA DIN 934 16 G8 ZN - 200BUC - 0.3035 RON/BUC 12. PIULITA DIN 934 18 G8 ZN - 100BUC - 0.4647 RON/BUC 13. SURUB DIN 933 14X80 G8.8 ZN - 100BUC - 1.2067 RON/BUC 14. SURUB DIN 933 14X100 G8.8 ZN - 100BUC - 1.4602 RON/BUC 15. PIULITA DIN 934 14 G8 ZN - 200BUC - 0.2168 RON/BUC 16. SAIBA DIN 125 14 ZN - 200BUC - 0.0941 RON/BUC PLATA IN AVANS -3%
- Număr anunț
- DA25916725
- Autoritate contractantă
- URBAN SA SLOBOZIA (CUI 11316859)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44531510-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.314,08 RON
- Valoare atribuită
- 1.314,08 RON
- Data publicării
- 07.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.