Atribuită Cumpărare directă

Piese utilaje agricole Stihl: 1-Filtru aer fs360c ,-6bucx16.81=100.86lei 2-Filtru aer fs510c -3bucx18.49=55.47 3-Autocut 56-2,-2bucx105.04=210.08 4-BUJIE NGK CMR6H-2bucx9.24=18.48 5-Bujie NGK BPM7A,4bucx9.24=36.96 6-AutoCut 46-2-4bucx88.24=352.96

Număr anunț
DA25938469
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
774,81 RON
Valoare atribuită
774,81 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

774,81 RON

din 774,81 RON estimat