Atribuită Cumpărare directă

Carne ASAT iulie 2020

Număr anunț
DA25903641
Autoritate contractantă
Primaria Rosiorii de Vede (CUI 4652694)
Furnizor / câștigător
CMC & PDA DISTRIBUTIUON (CUI 36539023)
Cod CPV
15131130-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.643,09 RON
Valoare atribuită
3.643,09 RON
Data publicării
03.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.643,09 RON

din 3.643,09 RON estimat