Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii Camin Cultural Sf.Gheorghe Jud.Tulcea Reparatii interioare la pereti cu glet aplicat. Zugraveli interioare cu glet aplicat Pictura. Schela metalica tubulara pt.lucrari montaj

Număr anunț
DA25906958
Autoritate contractantă
Comuna Sf. Gheorghe (Primaria Comunei Sfantul Gheorghe) (CUI 4793880)
Furnizor / câștigător
VARDY VEROVITAL S.R.L. (CUI 40036631)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84.025,88 RON
Valoare atribuită
84.025,88 RON
Data publicării
03.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84.025,88 RON

din 84.025,88 RON estimat