Atribuită Cumpărare directă

Pachet contine: BISON Super Wood D3 adeziv pentru lemn pe baza de PVAC 75g 20 BUC X 4,80 lei = 96 Banda izolatoare electric 15mmx10m 10 BC 1,54 lei =15,4 DUPLICOLOR Very Well argintiu RAL 9006 400 ml 2 BC 10,44 lei =20,88 DUPLICOLOR Car's lac transparent lucios 600 ml 7 BC 19,80 lei =138,6 BISON Super Glue 3g blister 20 BC 3,56 lei =71,2 AQUAVIT Eco Email lemn Lucios alb 2,5 L c.1002118 3 kg 85,85 lei =257,55 WD-40 Contact Cleaner - solutie curatare contacte electrice cod 44376 5 BC 25,64 lei =128,2 MOTIP Grease Spray - vaselina cu PTFE - 500ml cod 090204C 5 BC 12,63 lei =63,15 BISON Lubrit All spray lubrifiant 400ml 2 BC 16,17 lei =32,34 DUPLICOLOR Very Well alb lucios RAL 9010 400 ml 2 BC 10,44 lei =20,88 DUPLICOLOR Very Well rosu foc RAL 3000 400 ml 1 BC 10,44 lei =10,44 DUPLICOLOR Very Well galben RAL 1021 400 ml 1 BC 10,44 lei =10,44 DUPLICOLOR Very Well verde RAL 6005 400 ml 1 BC 10,44 lei =10,44 TOTAL 875,52

Număr anunț
DA25943143
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
Furnizor / câștigător
TEMAD CO SRL (CUI 6620400)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
875,52 RON
Valoare atribuită
875,52 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

875,52 RON

din 875,52 RON estimat