Atribuită Cumpărare directă

Acumulator Rombat AGM-VRLA 70 Ah Start-Stop 12 V , 760 A

Număr anunț
DA25915754
Autoritate contractantă
APIA - CENTRUL JUDETEAN MEHEDINTI (CUI 20738852)
Furnizor / câștigător
MATEROM SRL (CUI 10302235)
Cod CPV
31431000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.713 RON
Valoare atribuită
1.713 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.713 RON

din 1.713 RON estimat