Atribuită Cumpărare directă

Date tehnice Diodă laser 635 nm, < 1 mW Domeniu de măsurare 0,08 – 120,00 Clasa laser 2 Precizie de măsurare, normal ± 1,5 mm Domeniu de măsurare a înclinărilor 0 – 360° (4 x 90°) Precizie de măsurare (normală) +/- 0,2° Timp de măsurare < 0,5 s Timp de măsurare maxim 4 s Alimentare curent electric 1 x acumulator litiu-ion de 3,6 V (3120 mAh) Deconectare automată 5 min. Greutate, aprox. 0.21 kg Unităţi de măsură m/cm/mm/ft/inch/ft-inch Număr valori memorate 50 Protecţie împotriva prafului şi a stropilor de apă IP 54 Filet stativ 1/4" Vizor digital integrată Transmiterea datelor Bluetooth™ Smart Dispozitive Android acceptate Smartphone începând cu Android 4.3.x Tabletă începând cu Android 4.3.x.x Dispozitive iOS acceptate începând cu iPhone 4S iPad (începând cu gen 3) iPad Air (începând cu gen 1) iPad mini (începând cu gen. 1.) Funcţii Clinometru integrat Măsurare indirectă a lungimilor Măsurare indirectă a înălţimilor Funcţie de calculare a suprafeţei peretelui Funcţie timer Măsurare minim/maxim Avantaje Poziţionare Soluţia inteligentă pentru măsurarea şi documentarea mediului înconjurător şi a spaţiilor exterioare Avantajul utilizatorului incl. Argument Luneta telemetrică digitală cu funcţie zoom asigură precizie pe distanţe mari, în spaţii exterioare şi în medii dificile Afişajul color IPS cu contrast ridicat asigură lizibilitate optimă Control de la distanţă pentru măsurători rapide şi aplicaţie Measuring Master pentru documentarea rezultatelor simple

Număr anunț
DA25939527
Autoritate contractantă
Comuna Ulmeni (CUI 3796691)
Furnizor / câștigător
SURVEY TOPO SOLUTIONS S.A. (CUI 31231820)
Cod CPV
38291000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.125 RON
Valoare atribuită
1.125 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.125 RON

din 1.125 RON estimat