Atribuită Cumpărare directă

Masti Medicale, 3 Pliuri *50buc - EN 14683 / cutie / Produsul este insotit de certificatul de calitate si ISO, AVIZ MS insotite de certificatul de conformitate si fisa de siguranta

Număr anunț
DA25948130
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA TIMIS (CUI 11292024)
Furnizor / câștigător
RUBICON PHARMACEUTICALS SRL (CUI 30099764)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.525 RON
Valoare atribuită
3.525 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.525 RON

din 3.525 RON estimat