Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE : DISC TAIERE INOX 115x1x22 - 5 buc - 1 buc / 4,16 lei ; DISC TAIER INOX 230x1.9x22 - 2 buc - 1 buc /9,46 lei ; DIBLU FIXARI GRELE M10x100 25 - 4 set - 1 set /6,64 lei ; SUR CAP HEX ZN ALB 8x100 - 80 buc - 1 buc / 0.70 lei ;

Număr anunț
DA25940426
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Ioan C. Stefanescu" Iasi (CUI 4701096)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122,28 RON
Valoare atribuită
122,28 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122,28 RON

din 122,28 RON estimat