Atribuită
Cumpărare directă
Laptop HP 250 G7 15.6 inch LED FHD Anti-Glare (1920x1080), Intel Core i5-8265U Quad Core (1.6GHz, up to 3.9GHz, 6MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 8GB DDR4 2400MHz (1x8GB), HDD 1TB 5400rpm, DVD+/-RW, Card reader, Boxe stereo integrate, HD audio, Webcam HD, LAN 10/100/1000, WLAN Realtek 802.11b/g/n (1x1), Bluetooth 4.2, Porturi: 2xUSB3.1/ 1xUSB2.0/ 1xHDMI/ 1xheadphone/microphone/ 1xRJ-45/ 1xAC Power, adaptor 45W, Baterie 3 celule Li-ion 41Wh, Tastatura texturata cu touchpad, Dark Ash Silver, Greutate 1.78 kg, Dimensiuni 37.6 x 24.6 x 2.25 cm, Windows 10 Pro 64bit, , garantie 12 luni
- Număr anunț
- DA25914766
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.772,27 RON
- Valoare atribuită
- 2.772,27 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.