Atribuită
Cumpărare directă
ROTOR BRONZ CuSn12 - conform garnitura de model = 1 buc = 141 kg Garnitura de Model se va executa dupa piesa originala pusa la dispozitie de beneficiar. PRET Garnitura de Model = 1400 EURO + TVA PRET / Kg - ROTOR (piesa brut turnata) = 54,00 lei/kg fara
- Număr anunț
- DA25925030
- Autoritate contractantă
- S.C. AQUASERV S.A. (CUI 16775941)
- Furnizor / câștigător
- ORION SRL (CUI 1301524)
- Cod CPV
- 14620000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.614 RON
- Valoare atribuită
- 7.614 RON
- Data publicării
- 07.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.