Atribuită Cumpărare directă

Desfacere pardoseli 100 mp, demontat 2 sobe, demontat rame de lemn, suport lambriuri 180 ml, reparatii in jurul tocurilor de geam 48 ml, refacut glafuri 48 ml, montat coltare 48 ml, dezafectare si transportul materialelor rezultatate, tencuieli, buciardarea suprafetelor si desfacerea vopselei vechi 80 mp, spalarea manuala a tencuielilor acoperite cu huma 140mp, aplicare glet 200 mp pe strat, zugraveli interioare cu vopsea lavabila 300 mp ,2 straturi, montat parchet + folie poliflex , plinta si accesorii 100 mp

Număr anunț
DA25916335
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE MANU (CUI 18701614)
Furnizor / câștigător
CEPOIU E. FLORENTIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 40976280)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.499,46 RON
Valoare atribuită
27.499,46 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.499,46 RON

din 27.499,46 RON estimat