Atribuită Cumpărare directă

Publicare anunt in ziarul Jurnalul cerinta obligatorie in vederea obtinerii avizului de mediu pentru proiectul"Modernizare strazi localitatea Giarmata Vii, comuna Ghiroda, strazilor Infratirea, Parcului, Bisericii, Cerna, Luminis(legatura Parcului cu Infratirea), Islaz, Icoanei, Stuparilor(legatura Infratirea cu Teilor) lot 14 conform adresei 2619/25.06.2020

Număr anunț
DA25933219
Autoritate contractantă
Comuna Ghiroda (CUI 5517220)
Furnizor / câștigător
METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI 29898288)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67,23 RON
Valoare atribuită
67,23 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67,23 RON

din 67,23 RON estimat