Atribuită Cumpărare directă

Dell Vostro 3590,15.6" FHD(1920x1080)AG,Intel Core i7-10510U, 8GB(1x8GB)2666MHz DDR4, 256GB(M.2)NVMe SSD,DVD+/-,Wifi 802.11ac + BT,non-Backlit KB, 3-cell 42WHr,noFgrp, Win 10 Pro, Licenta Bitdefender Internet Security 1an 3 ani garantie!

Număr anunț
DA25921915
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Furnizor / câștigător
MCL SISTEM SRL (CUI 11513427)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.823,53 RON
Valoare atribuită
3.823,53 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.823,53 RON

din 3.823,53 RON estimat