Atribuită Cumpărare directă

Reparatii instalatie mecano hidraulica calare , reparatii instalatie mecano hidraulica brat telescopare , complectare ulei hidraulic si diverse reparatii mecanice , inlocuire furtunuri hidraulice ,probe si reglaje ,diverse lucari strungarie

Număr anunț
DA25925897
Autoritate contractantă
Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
Furnizor / câștigător
LOAD SYS GROUP SRL (CUI 16959731)
Cod CPV
50531400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.390 RON
Valoare atribuită
16.390 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.390 RON

din 16.390 RON estimat