Atribuită Cumpărare directă

Masina de spalat vase Bosch SMS25AI05E, 12 seturi, 5 programe, Silence Plus, Motor EcoSilence Drive, Clasa A++, 60 cm, Inox

Număr anunț
DA25916070
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39700000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.523,94 RON
Valoare atribuită
3.523,94 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.523,94 RON

din 3.523,94 RON estimat