Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de lacatuserie si sudura electrica . Prtetul reprezinta manopera pentru lucrarile realizate si nu contin materiale. Lucrarile se raealizeaza din materialele puse la dispozitie de client.

Număr anunț
DA25932169
Autoritate contractantă
ORASU NOU (CONSILIUL LOCAL ORASU NOU) (CUI 3896844)
Furnizor / câștigător
BARTOS AMBRUS PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 25354100)
Cod CPV
44000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat