Atribuită Cumpărare directă

Legitimatie personalizata format desfasurat A6, tipar interior coperti tari imbracate imitatie piele, personalizare cu denumire institutie pe prima si a doua pagina iar pe pg. 3 casute cu anii 2020-2021-2022-2023-2024-2025-2026.

Număr anunț
DA25920255
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE "LIVIU BORLAN"MARAMURES (CUI 3627811)
Furnizor / câștigător
EUROTIP SRL (CUI 12472503)
Cod CPV
35123400-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat