Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE A4. ABSOLUT TOP 40.00 NOTES CUB NOKI 75X75/400FILE BUC 2.00 REZERVA CUB NOTES COLOR BUC 3.00 DOSAR CU SINA BUC 15.00 DOSAR PLIC STANDARD ALB BUC 30.00 DOSAR PVC BUC 100.00 PIX CU MECANISM FABER CASTELL GRIP X7 BUC 7.00 PIX CU GEL PILOT "SUPER GEL" BUC 30.00 PIX CU GEL UB 170 BUC 6.00 CREION MECANIC ROTRING 0.5MM/0.7MM BUC 1.00 REZERVA CREION MECANIC ROTRING SET 1.00 MARKER PILOT PT. CD BUC 3.00 MARKER PERMANENT BIC BUC 10.00 MARKER EVIDENTIATOR SCHNEIDER BUC 6.00 BIBLIORAFT PVC HERLITZ 7.5CM BUC 8.00 CORECTOR CU PENSULA A-SERIES BUC 4.00 FILE PROTECTIE NOKI 100BUC/SET SET 8.00 AGRAFE METALICE 33MM OFFICE COVER 100BUC/CUT BUC 5.00 AGRAFE METALICE 50MM CUT 4.00 TUS PT. STAMPILA KORES BUC 1.00 PLIC C4 AUTOADEZIV BUC 40.00 PLIC BURDUF 50MM BUC 35.00 PLIC C5 AUTOADEZIV BUC 40.00 PLIC C6 AUTOADEZIV BUC 40.00 PLIC CD BUC 15.00 RIGLA NEON RIO 211 30CM INGUSTA BUC 1.00 ROLA PRET 26x16 ALB BUC 1.00 CARTUS COMPATIBIL SKY HP CF283X/CANON CRG737 2.5K BUC 1.00 CARTUS COMPATIBIL SKY Q2612A/FX10 (CANON 703) BUC 1.00 CARTUS COMPATIBIL SKY KYOCERA TK170 BUC 1.00
- Număr anunț
- DA25939055
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEOLOGIC ORTODOX "SFINTII ÎMPARATI CONSTANTIN SI ELENA (CUI 17954422)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.426,62 RON
- Valoare atribuită
- 1.426,62 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.