Atribuită
Cumpărare directă
HDD extern 1 TB A-Data - 1 buc (pret unitar 280 lei) - cartus toner compatibil Lexmark MX 417 - 2 buc (pret unitar 330 lei) - cartus toner compatibil HP 35A/36A/85A - 2 buc (pret unitar 90 lei) - cartus toner compatibil Xerox 2020 - 4 buc (pret unitar 220 lei)
- Număr anunț
- DA25925669
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAIL KOGĂLNICEANU” DOROHOI (CUI 29084760)
- Furnizor / câștigător
- TCA-DISTRIBUTION GRUP SRL (CUI 18133662)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.680,67 RON
- Valoare atribuită
- 1.680,67 RON
- Data publicării
- 07.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.