Atribuită
Cumpărare directă
Manusi de examinare neputrade, nesterile, din nitril dimensiuni albastre, strat intern de polimer, clasificate in clasa I, categoria II, norme EN 980:2008, EN 1041:2008. , EN ISO 14971:2009, EN ISO 13485:2003+AC:2009, EN 455-1: 2000; EN 455-2:2009, EN 455 3:2006, EN 455-4:2009. Directiva 93/42/CEE + Directiva 89/686/CEE. marimi S, M, L, XL. 100buc/cutie. MARIMI: 50 CUTII MARIMEA S, 100 CITII MARIMEA M, 45 CUTII MARIMEA L, 5 CUTII MARIMEA XL ATENTIE LA CONDITIILE DE LIVRARE, SE GASESTE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25946336
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
- Furnizor / câștigător
- SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
- Cod CPV
- 33141420-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.260 RON
- Valoare atribuită
- 9.260 RON
- Data publicării
- 10.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.