Atribuită Cumpărare directă

reparatie drujba Sthil 241 , inlocuit set garnituri,bujie,sorb, sina R40cm 1.3mm 3/8"P,lant 1.3 60D Pretul contine diagnosticare, piese, manopera, verificare.

Număr anunț
DA25933162
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 4505375)
Furnizor / câștigător
ACTIV SYSTEM TOOLS SRL (CUI 15829636)
Cod CPV
50712000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
491,56 RON
Valoare atribuită
491,56 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

491,56 RON

din 491,56 RON estimat