Atribuită
Cumpărare directă
Celula de transfer model Mini Trans-Blot Electrophoretic Transfer Cell - Pentru aplicatii de electrotransfer tip Western blot in regim umed. - Compatibila cu geluri format mini pentru celula Mini-Protean, de aproximativ 10 x 7,5 cm. - Sistemul include: celula de transfer, capac cu cabluri electrice, doua casete suport, 4 bureti spuma, ansamblul electrozilor, unitate de racire albastra. - Dimensiuni: 12 x 16 x 18 cm (L x lat x H). Garantie comerciala: 24 luni. Numar de referinta SEAP: 1703930.
- Număr anunț
- DA25943816
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 38000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.