Atribuită Cumpărare directă

18 cutii masura S 7 cutii masura M Manusi examinare din nitril fara pudra ( 100 buc ) = 2236

Număr anunț
DA25929267
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
IOANA N&M SRL (CUI 15940153)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.049,75 RON
Valoare atribuită
1.049,75 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.049,75 RON

din 1.049,75 RON estimat