Atribuită Cumpărare directă

Agent stingere incendii pentru reumplerea stingatoarelor tip P, P.C.U. ABC 20%. Garantia acordata de 3 ani, dupa reumplerea stingatoarelor

Număr anunț
DA25926452
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Henri Coanda" Tulcea (CUI 4705489)
Furnizor / câștigător
SELCO SYSTEM SRL (CUI 21692737)
Cod CPV
35111200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
510,40 RON
Valoare atribuită
510,40 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

510,40 RON

din 510,40 RON estimat