Atribuită Cumpărare directă

Achizitionarea de produse - pachet materiale electrice, necesare la aprovizionarea Compartimentului Administrativ Gospodaresc din cadrul Primariei Comunei Grumazeti, pentru buna desfasurare a activitatii a departamentului in vederea efectuarii de diverse activitati gospodaresti si reparatii in Comuna Grumazesti, judetul Neamt, conform aprobarii H.C.L. Grumazesti, judetul Neamt cu nr. 142 din 01.07.2020. Caracteristici confom referat de necesitate (pret lei fara TVA): Proiector led 30W (h) – 10 buc*46,22=462,18; Priza = 9 buc *7,98=71,85; Comutator – 3 buc*7,56=22,69; Intrerupator simplu – 8 buc*7,56=60,50; Canal cablu (25*25) – 3 metri liniari * 1,68=5,04

Număr anunț
DA25919570
Autoritate contractantă
COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI) (CUI 2614198)
Furnizor / câștigător
CROITORIU V. VASILE-DANIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 31258132)
Cod CPV
31680000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
622,26 RON
Valoare atribuită
622,26 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

622,26 RON

din 622,26 RON estimat