Atribuită
Cumpărare directă
- Productie de continut audio-video in format HD rezolutie minima 1080 x 720p cu sunet de inalta calitate realizate cu microfoane externe de la evenimentele sportive ale Beneficiarului - Realizarea de montaje din continutul produs pentru canalele de Social Mediaale Beneficiarului, website - Inserarea de elemente grafice in concordanta cu strategia de marketing si comunicare a Beneficiarului - Diseminarea media a continutului realizat, minimum 10 difuzari TV in emisiuni informative, minimum 20 articole online, exemple website-uri: libertatea.ro, click.ro, fanatik.ro, sport.ro, agerpres.ro, sptm.ro, cronicaromana.ro, ziare.com etc.
- Număr anunț
- DA25943398
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE AUTOMOBILISM SPORTIV (CUI 17852686)
- Furnizor / câștigător
- SPORTS NET MARKETING SRL (CUI 38036419)
- Cod CPV
- 92621000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.000 RON
- Valoare atribuită
- 60.000 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.