Atribuită Cumpărare directă

Comuna Marculesti, se doreste achiziționarea de „Servicii de dirigentie de santier” pentru proiectul de investiții Sistem de supraveghere video în localitatea Marculesti, judeţul Ialomiţa”.

Număr anunț
DA25946340
Autoritate contractantă
Comuna Marculesti (Consiliul local al comunei Marculesti) (CUI 17541604)
Furnizor / câștigător
TERACONSULT S.R.L. (CUI 17115951)
Cod CPV
71521000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.640 RON
Valoare atribuită
1.640 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.640 RON

din 1.640 RON estimat