Atribuită
Cumpărare directă
Mini-PROTEAN TGX Gels, 10 gels/box, 10-well, 30 microliters, 4-15% resolving gels NUMAR DE REFERINTA: 456-1083DC PRET DE CATALOG: 415,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: cutie COD SI DENUMIRE CPV: 33696600-1 Reactivi pentru electroforeza (Rev.2) DESCRIERE: Geluri de poliacrilamida pre-turnate pentru electroforeza proteinelor Sistem tampon: Tris-Glycine (... mai departe 3 Increase value Decrease value 415,00 1.245,00 Trans-Blot Turbo Mini Transfer Packs 0,2 µm Nitrocellulose NUMAR DE REFERINTA: 1704158 PRET DE CATALOG: 380,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 33198100-5 Comprese din hartie (Rev.2) DESCRIERE: Pachete de transfer pre-formate pentru sistemul western blot Trans-Blot Turbo Dimensiune pachet: 7 x... mai departe 3 Increase value Decrease value 380,00 1.140,00 Clarity Western ECL Substrate, 200ml NUMAR DE REFERINTA: 170-5060 PRET DE CATALOG: 450,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: flacon COD SI DENUMIRE CPV: 33694000-1 Agenti diagnostici (Rev.2) DESCRIERE: Kitul contine 100ml reactiv peroxid si 100 ml reactiv luminol. Substratul este compatibil cu orice a... mai departe 2 Increase value Decrease value 450,00 900,00 * Preturile sunt exprimate in RON fara TVA Valoarea totala: 3.285,00 RON *
- Număr anunț
- DA25948098
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Biologie si Nutritia Animala - IBNA Balotesti (CUI 18897481)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 33696600-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.285 RON
- Valoare atribuită
- 3.285 RON
- Data publicării
- 10.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.