Atribuită Cumpărare directă

LACAT OTEL 61mm PENTRU EXTERIOR

Număr anunț
DA25936566
Autoritate contractantă
UNITATE MILITARA 01910 (CUI 42051344)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
Cod CPV
44316510-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.369,30 RON
Valoare atribuită
4.369,30 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.369,30 RON

din 4.369,30 RON estimat