Atribuită
Cumpărare directă
Configuratia Constructor (Ofertare, Decontare): • Evaluarea costurilor de executie pentru lucrarile de constructii si instalatii; • Devizul-oferta, listele de resurse si listele de echipamente: C5-C11, F3-F5; • Graficul de executie a lucrarilor C1/F6; • Devizul General si rapoartele centralizatoare C2, C3, Deviz Obiect, F1, F2; • Dosarul de ofertare a lucrarilor de executie in conformitate cu caietul de sarcini; • Norme proprii, norme derivate si norme compuse cu parametri de gabarit; • Situatii de plata pentru decontarea lucrarilor executate; • Note de renuntare si Note de comanda suplimentara aferente situatiilor de plata; • Centralizatorul situatiei de plata (CSP); • Borderoul centralizator al situatiilor de plata (BCSP); • Borderoul centralizator al productiei (BCP); • Indicatoare de norme de deviz colectiile 1981, 1999, 2000/2006, 2010-IntelSOFT precum si normele ENEL (pe puncte). Perioada de desfasurare a servicii de inchiriere soft legislativ informatic (software) de elaborare, analiza si calcul devize pentru constructii si instalatii - 1 licenta pe o perioada 12 luni de la data 03.08.2020-02.08.2021
- Număr anunț
- DA25937020
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA PROTECTIE CIVILA SI VOLUNTARIAT BUCURESTI S.A. (CUI 37991310)
- Furnizor / câștigător
- INTERSOFT START SOLUTIONS SRL (CUI 33322231)
- Cod CPV
- 48411000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.