Atribuită Cumpărare directă

2963925 Minge fotbal Galben buc 5 16.80 83.99 2963926 Minge Fotbal Rosu buc 5 16.80 83.99 2989476 Coarda Red 500 buc 4 16.80 67.19 2069314 Jumping ball Roz buc 4 37.81 151.23 2069315 Jumping ball Albastru buc 1 37.81 37.81 2012299 Coarda Copii Albastru buc 6 5.87 35.24

Număr anunț
DA25928037
Autoritate contractantă
Liceul pentru Deficienti de Vedere Buzau (CUI 4234063)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
459,45 RON
Valoare atribuită
459,45 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

459,45 RON

din 459,45 RON estimat