Atribuită
Cumpărare directă
ECHIPAMENTE INFORMATICE, MULIFUNCTIONAL PC-UNITATE CENTRALA DESKTOP-procesor i3, 4gb ram, ssd 256 gb, unitate optica ddvd rw, tastatura, mouse MONITOR-23,5 inch, vga LICENTA SISTEM OPERARE WINDOWS 10 PRO PLACA VIDEO PENTRU PC-pcle, gforce MULTIFUNCTIONAL/COPIATOR A3 COLOR LASER- functii de printare, copiere, scanare, laser, color, format A3, 25ppm/25ppm
- Număr anunț
- DA25935105
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.500 RON
- Valoare atribuită
- 17.500 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.