Atribuită Cumpărare directă

Contract de service tip GOLD pentru echipamene, ce contine: - 1 revizie - depanari nelimitate

Număr anunț
DA25945205
Autoritate contractantă
UM 0502 BUCURESTI (CUI 4204283)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
Cod CPV
50400000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.666 RON
Valoare atribuită
12.666 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.666 RON

din 12.666 RON estimat