Atribuită Cumpărare directă

Celula de electroforeza Mini-PROTEAN (Tetra Vertical Electrophoresis Cell) Reprezinta un aparat pentru electroforeză verticală a gelurilor de poliacrilamida preturnate si turnate manual, cu urmatoarele componente: - cuva de electroforeza si capac cu cabluri electrice, ansamblul electrozilor; - 5 seturi de placi pentru formarea sandvisului casetei pentru gel (placa scurta si placa spatiatoare); - 2 suporturi de turnare a gelurilor; - 4 ansambluri de cleme pentru sandvis; - 5 piepteni; - digul pentru tampon; - modulul companion pentru fixare geamuri cu geluri si migrare probe, ghid pentru aplicarea Garantie comerciala: 12 luni. Numar de referinta SEAP: 1658001.

Număr anunț
DA25943815
Autoritate contractantă
Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
38000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.200 RON
Valoare atribuită
3.200 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.200 RON

din 3.200 RON estimat