Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA VW.TRANSPORTER,, 2461 cmc , 75 Kw putere , 4 locuri , 2890 Kg masa max. ,nr.inm. MAI14612 valabilitate 11.07.2020 - 10.07.2021 , prima tarifara 1287.09 Ron fara DD , modalitate de plata integral

Număr anunț
DA25945910
Autoritate contractantă
BAZA DE REPARATII NAVE BRAILA (CUI 4205572)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.287,09 RON
Valoare atribuită
1.287,09 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.287,09 RON

din 1.287,09 RON estimat