Atribuită Cumpărare directă

6200 2110-SPRAY ALU-ZINK L242 400ML /[1] * 12 buc; 6202 2104 -SPRAY ZINC LUCIU DESCHIS L244 /[1]; 6520 5750-ULEI DE INTRETINERE S407 300ML /[1]; 6702 0048-RO/DEGRIPANT BLACKMAGIC S411 400ML /[1]

Număr anunț
DA25945986
Autoritate contractantă
BAZA DE REPARATII NAVE BRAILA (CUI 4205572)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI 22816329)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.720,32 RON
Valoare atribuită
1.720,32 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.720,32 RON

din 1.720,32 RON estimat