Atribuită Cumpărare directă

Hartie xerox A4-20,baterii r3-6,cleme birou-1,cleme birou-1,hartie xerox-20,plic C4-250,post-it-3,post-it-6,post-it-6,baterii-30,post-it-1,hartie xerox-20,calculator-1,pix-25,dosar sina-200,lipici solid-5,lipici lichid-5,hartie xerox-6,folie protectie A4-1.

Număr anunț
DA25933326
Autoritate contractantă
Comuna Beceni (CUI 3662568)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.486,52 RON
Valoare atribuită
1.486,52 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.486,52 RON

din 1.486,52 RON estimat