Atribuită Cumpărare directă

MCHA-250-001 (Labbox), CILINDRU GRADAT 250 ML CLASA A PREMIUM LINE, Insotit de certificat de conformitate, calitate produs la livrare. In baza ofertei dvs. nr. 1962/24.06.2020

Număr anunț
DA25938408
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR COVASNA (CUI 4404362)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
376,80 RON
Valoare atribuită
376,80 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

376,80 RON

din 376,80 RON estimat